Hlavní partner


Generali Investments

Generali Investments

Od roku 2017 je investiční společnost Generali Investments CEE partnerem ČAHV. Tak jako se horští vůdci zodpovědně starají o bezpečí svých klientů, tak také investiční profesionálové z Generali Investments CEE pečují o finance svých investorů, aby za jakéhokoliv burzovního počasí dorazily v pořádku do cíle a ve znásobeném množství. Vždy potřebujete partnera, na kterého se můžete spolehnout, ať už je to na horách nebo ve financích.

Webové stránky


Partneři


Generali Investments

Direct Alpine

České horské vůdce hřeje a chrání oblečení od české firmy DIRECT ALPINE. Více informací a aktuální modely naleznete na webových stránkách.

Webové stránky

Generali Investments

HARTMANN

Skupina HARTMANN je doma na každém kontinentu. Na naše produkty spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa a pobočky HARTMANN naleznete ve 34 z nich. Věříme v neustálé možnosti zlepšování zdravotní péče, které dáváme do rukou profesionálům ve zdravotnictví i běžným uživatelům. Opřít se můžeme o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získáváme díky neustálému dialogu se všemi skupinami našich zákazníků. Více informací o společnosti HARTMANN-RICO, působící v České republice, naleznete na www.hartmann.cz

Webové stránky

Stomatologické ordinace Klinovská

Horští vůdci od roku 2017 využívají služby Stomatologické ordinace Klinovská s.r.o.. Proto s horskými vůdci ČAHV na túře "VŽDY S ÚSMĚVEM!"

Webové stránky

Mediální partner


Svět outdooru

Svět outdooru

Svět outdooru je mediální partner ČAHV. Testují a recenzují outdoorové vybavení, informují o novinkách z outdoorové oblasti.

Webové stránky